5/5
Seberealizace 93%
Team spirit 91%
Kariérní růst 84%
Prostředí 89%
Dostupnost 95%
Finance 91%
Uvedená data vychází z přímých zkušeností v rámci spolupráce od roku 2019.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

 

Realitní skupina RESIDOMO vznikla v polovině roku 2006 v důsledku transformace těžební společnosti OKD, a.s. Do portfolia RESIDOMO přešel majetek a aktivity nesouvisející s těžební činností.

Do této skupiny dnes patří společnosti RESIDOMO Byty, s.r.o. a RESIDOMO Služby, s.r.o. Skupina vlastní a spravuje významný majetek, jehož součástí jsou bytové domy, nebytové prostory,převážně na území Moravskoslezského kraje.

Hlavním podnětem vzniku společnosti RESIDOMO Služby, s.r.o. byl požadavek strategického partnera v oblasti FM, know-how a systémů řízení, aby se interní zdroje RESIDOMO Real Estate mohly koncentrovat na správu majetku. Výsledkem jednání se společností OKIN GROUP bylo založení společného podniku, jehož dalším strategickým krokem bylo navázaní spolupráce a vznik společnosti RESIDOMO Služby, s.r.o. v únoru roku 2007. Cílem akcionářů obou partnerů bylo vybudovat uznávanou regionální firmu v Moravskoslezském kraji pro provoz a údržbu nemovitostí – facility management.

V únoru 2010 byla mezi vlastníky sjednaná dohoda o převodu obchodního podílu, kdy převodce OKIN GROUP, a.s. převedl svůj obchodní podíl ve výši 45% na nabyvatele BXR Real Estate Investments B.V.

Tímto krokem se RESIDOMO Služby orientují pouze na poskytování co možná nejkvalitnějších služeb pouze v rámci skupiny RESIDOMO .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *