4.7/5
prostředí 92%
kolektiv 88%
dostupnost 85%
seberealizace 90%
profesní růst 86%
finance 91%
Uvedená data vychází ze zaměstnaneckého průzkumu realizovaném v roce 2019.

Jsme výrobci dopravní a manipulační techniky, válečkových, řetězových a pásových dopravníků.

Ryze strojírenská firma D A S spol. s r.o. vznikla v roce 1993 privatizací státního podniku DAS, který měl čtyřicetiletou tradici v komplexním zajišťování investičních dodávek a oprav strojního zařízení pro textilní průmysl. V současné době se firma prezentuje jako úspěšný dodavatel transportní a manipulační techniky, dopravních systémů s vlastní konstrukční kanceláří a výrobními kapacitami v oborech, jako je kovoobrábění, zámečnická výroba, svařování, výroba el. rozvaděčů a elektromontáže. 

Jedinečný přístup, flexibilita a spolehlivost

Společnost D A S spol. s r.o. velmi flexibilně reaguje na aktuální potřeby trhu. Zaměstnanci jsou aktivní, spolehliví a kvalitní výrobky společnosti šetrné k životnímu prostředí. Jasným důkazem toho všeho je stále se rozšiřující spolupráce s tuzemskými i zahraničními firmami a rostoucí počet spokojených zákazníků. K dalším pozitivním charakteristikám společnosti D A S spol. s r.o. patří silný zákaznickým přístup, motivace zaměstnanců s cílem neustále se zlepšovat. 


Hala DASFM Frýdek-Místek dopravníky

V roce 2011 byly díky projektu OPPI zrekonstruované stávající skladové prostory na novou dvouúrovňovou montážní halu, navazující na výrobní prostory společnosti. Díky této rekonstrukci došlo ke zvýšení produktivity i k zajištění vyšší bezpečnosti i pracovního komfortů zaměstnanců. 

Zpětná vazba zákazníků jako nosná informace 

Získaná zpětná vazba zákazníků je pro vedení společnosti i její zaměstnance důležitou informací, jak správně zvyšovat kvalitu výrobků a zdokonalovat celý systém řízení od návrhu přes výrobu až následný servis dodávek. Ty nejdůležitější podněty zákazníků jsou implementovány do technických řešení. Cílem je optimalizace a zkrácení montážní fáze a nabídka kvalitního záruční i pozáruční servis dodaných zařízení a produktů. 
V září 2012 byl společností D A S spol. s r.o. dozorovým auditem udělen certifikát QMS dle ČSN EN ISO 9001:2009 od renomované společnosti TÜV CZ.